Pomoc zdalna przy:

  • konfiguracji poczty z programem pocztowym klienta
  • problem z oprogramowaniem
  • instalacja programów użytkowych klienta
  • bieżąca aktualizacja systemu i programów
  • i wiele innym

Pomoc zdalna

Awaria komputera, także osobistego, pojawia się zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie. W sytuacji, gdy samodzielna naprawa okazuje się niemożliwa, konieczne jest skorzystanie z pomocy fachowców. Nie trzeba jednak szukać serwisu stacjonarnego – alternatywą jest w tym przypadku pomoc zdalna.

Zdalna naprawa komputerów

Naprawa komputerów nie zawsze wymaga fizycznego kontaktu z urządzeniem, wiele czynności można wykonać w sposób zdalny. Nasza firma oferuje rzetelną pomoc online – jest to rozwiązanie wygodne zarówno dla fachowca, jak i właściciela.

Zdalna naprawa laptopów oraz komputerów stacjonarnych wygląda podobnie – po kontakcie telefonicznym lub meilowym z firmą świadczącą tego typu usługi, klient łączy się internetem i instaluje specjalny program. Zainstalowana aplikacja zapewnia serwisantowi pełny dostęp do pulpitu, łącznie z możliwością poruszania myszką oraz wpisywania poleceń na klawiaturze, dzięki czemu bez problemu można zweryfikować przyczynę awarii i naprawić komputer. Klient ma prawo w tym czasie obserwować pracę informatyka. W sposób zdalny można wykonać większość komputerowych prac naprawczych. Olsztyn to jedno z wielu miast, w którym świadczona jest pomoc online – warto jednak podkreślić, że oferowane usługi adresowane są dla klientów z całej Polski, w przypadku pomocy online globalizacja nie istnieje.