O nas

Nasza firma to uznany serwis komputerowy na olsztyńskim rynku, podmiot specjalistyczny z zakresu IT. Każdego dnia realizujemy wiele napraw sprzętu komputerowego, multimediów oraz innych urządzeń peryferyjnych.

Swoim klientom oferujemy usługi najwyższej klasy, które są wykonywane w niezwykle szybkim tempie przez wysokiej klasy specjalistów. To właśnie oni realizują takie działania jak naprawa komputerów. I to zarówno dla firm jak i osób indywidualnych. Możemy realizować serwis komputerowy w opcji indywidualnej lub w specjalnych pakietach dla firm. Nie straszna nam również naprawa laptopów. Zdajemy sobie sprawę, że zarówno w życiu prywatnym jak i w pracy laptop jest wygodniejszy. A jego wszystkie usterki usuwamy w mgnieniu oka bez najmniejszych problemów.

Staniemy również na wysokości zadania w zakresie naprawy urządzeń mobilnych. Naprawa tabletów wykorzystywanych w domu, biurze, parku to dla nas chleb powszedni i zrealizujemy ją bez najmniejszego problemu. Większość usług wykonujemy w siedzibie firmy w mieście Olsztyn. Swoich klientów obsługujemy w różnych miastach, mimo, że siedziba naszej firmy to Olsztyn. Możemy również otrzymać sprzęt do siedziby firmy i odesłać po wykonaniu odpowiedniej usługi. Działamy w pełni kompleksowo i dokładnie, dzięki czemu wyrobiliśmy sobie najlepszą markę wśród wszystkich zainteresowanych. Jeżeli zatem w ostatnim czasie doszło do awarii Twojego sprzętu i zastanawiasz się czy go naprawiać to jak najszybciej zgłoś się do nas i powierz nam go. Gwarantujemy, że zrobimy wszystko, aby powrócił do Ciebie w jak najlepszym, wręcz idealnym stanie. Wykorzystaj dane kontaktowe i zgłoś się do nas w celu umówienia wszystkich niezbędnych szczegółów naprawy.