Naprawiamy

Świadczymy wszelkiego rodzaju naprawy komputerów dla klientów indywidualnych jak i firm czy też dużych korporacji.
Kompleksowa naprawa laptopów, wymiana matryc, naprawa laptopa po zalaniu, modernizacja i wymiana sprzętu.
Naprawa usterek związanych z drukarką wszystkich producentów, serwis drukarek marki HP, Brother, Canon, Epson
Naprawa tabletów, wymaina wyświetlacza, gniazd ładowania, instalacja oprogramowania czy usuwanie wirusów.
Serwis monitorów LCD i CRT wszystkich producentów, skup monitorów
Odzyskiwanie danych usuniętych przez wirusy, z uszkodzonego dysku, pendrive czy płyty CD/DVD

Oferta serwisu komputerowego Exsoft

Od dawna komputery opanowały nasz świat. Dzięki nim wykonujemy swoje działania zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Wykorzystujemy ich moce przeliczeniowe, możliwości techniczne oraz wizualne. Dzięki nim każdego dnia zarabiamy pieniądze oraz polepszamy swoje życie. A gdy dochodzi do ich uszkodzenia to powstaje wówczas dość spory problem. Taki, któremu serwis komputerowy w stanie zaradzić bez najmniejszego problemu.

Naprawa komputerów – realizujemy naprawy wszystkich komputerów. Nie straszne są nam leciwe jednostki jak i nowoczesny sprzęt wyposażony w podzespoły najwyższej klasy. Świadczymy naprawy zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm czy też dużych korporacji. Posiadamy również odpowiednie abonamenty miesięczne na wszystkie naprawy komputerów.

Naprawa laptopów – zarówno dla firm jak i osób indywidualnych realizujemy również naprawę komputerów przenośnych. Dziś, bowiem wiele osób korzysta z nich w swoim codziennym życiu oraz pracy. My zapewniamy ich stałe działanie i prawidłowe funkcjonowanie dzięki szerokiej wiedzy i możliwościom technicznym, jakie posiadamy.

Naprawa tabletów – podczas wizyty w kawiarni, na ławce w parku, w komunikacji miejskiej. Wszędzie korzystamy z tabletów, które potrafią się popsuć w najmniej przewidywanej sytuacji. My je naprawimy i usuniemy wszystkie awarie. Już po krótkim czasie będziesz mógł ponownie z niego korzystać.

Naprawa monitorów – komputer bez monitora to jak telefon bez słuchawki lub tablet z uszkodzonym wyświetlaczem. Dla nas również to nie problem. Zgłoś się do nas a Twój monitor szybko powróci do życia i będziesz mógł ponownie z niego korzystać zarówno w pracy jak i w domu.

Odzyskiwanie danych – właśnie utraciłeś niezbędne dla siebie dane? ważną prezentację lub indywidualne zdjęcia? Dla nas to nie problem. Odzyskamy wszystkie niezbędne dla Ciebie pliki i ponownie udostępnimy je na Twoim urządzeniu.