Obsługa informatyczna firm:

  • nadzór nad sprzętem
  • instalacja/aktualizacja oprogramowania
  • profesjonalne doradztwo
  • archiwizacja danych
  • kopie zapasowe, kopie bezpieczeństwa
  • czas reakcji 24h

Obsługa informatyczna


Sprawna infrastruktura informatyczna to gwarancja bezproblemowego funkcjonowania przedsiębiorstwa – ciągłość pracy, wydajność, a także bezpieczne przechowywanie danych. Dzięki rozwiązaniom informatycznym w znaczny sposób można poprawić efektywność realizowanych zadań, zwiększając konkurencyjność firmy.

Rzetelna obsługa informatyczna

Kompleksowa obsługa informatyczna firm to szereg zadań, które w znaczący sposób wpływają na jakość infrastruktury informatycznej przedsiębiorstwa. Usługi informatyczne świadczone przez jednostki zewnętrzne to połączenie kompetencji oraz wieloletniego doświadczenia specjalistów IT. W zależności od indywidualnych potrzeb firmy, usługi informatyczne świadczone przez zewnętrzną jednostkę mogą stanowić wsparcie dla etatowego informatyka lub obejmować wszystkie zadania związane z obsługą IT.

Jednym z zadań realizowanych przez jednostki zewnętrzne jest naprawa komputerów, obejmująca także odzyskiwanie danych. Warto podkreślić, że serwis komputerowy zapewnia zarówno bieżące naprawy, jak również przegląd urządzeń oraz serwis i aktualizację oprogramowań. W ramach usługi wykonywana jest także naprawa służbowych laptopów.

Usługi świadczone są przede wszystkim w obrębie miasta Olsztyn oraz w okolicznych miejscowościach. W zależności od potrzeb i możliwości technicznych, poszczególne zadania realizowane są w siedzibie firmy lub zdalnie.

Zaufali nam:

komputery i laptopy poleasingowe
strony internetowe olsztyn
serwis tabletów
serwis komputerowy olsztyn
instalacje elektryczne
sklep z odzieżą reklamową
serwis sprzętu IT
obsługa informatyczna Eco Myjni w Olsztynie
usługi informatyczne dla radcy prawnego z Olsztyna